top of page

Dental Turizm

(Uluslararası ve Şehir Dışından Gelen Hastalar İçin)

SAĞLIK TURİZMİ

Diş tedavisi ihtiyacınız mı var? 

ANTALYA'YA BEKLERİZ

Antalya'da tatil yaparken, en üst düzeyde ve ekonomik koşullarda diş tedavinizi de yaptırabilir, %80'e varan oranda tasarruf sağlayabilirsiniz.

antalya diş kliniği
sağlık turizmi.jpg

Diş tedavisi ihtiyacınız varsa ve Antalya'ya seyahat edecekseniz;

  • WhatsApp, mail veya telefon aracılığıyla bize ulaşın.

  • Uzman ekibimiz, seyahat planınızda size danışmanlık yapsın,

  • Tecrübeli hekimlerimiz, modern ve hijyenik kliniğimizde diş tedavinizi tamamlasın,

  • Siz tatilin tadını çıkarın.

Neden Biz?

Neden Biz?

1.Ekonomik Tedavi İmkanı: 

Türkiye'de diş tedavisi batı standartlarında olmasına rağmen fiyat olarak %80'e varan oranda daha ekonomiktir. Sağlık turizminde Türkiye'yi seçenlerin  tercih nedeni, kalite ve ekonomikliğe birlikte ulaşabilme imkanıdır. Kliniğimizde sizin için en uygun tedaviyi, ekonomik koşullarda ve kaliteden ödün vermeden alabilirsiniz. Tedavilerimizde yalnızca kendini ispatlamış markaların en kaliteli sarf malzemelerini kullanıyoruz.

2.Uzman ve Tecrübeli Hekimler:
Türkiye'de diş tedavisi modern tıptaki gelişmelere paralel olarak kendini yenileyen ve yerleşik bir disipline sahip eğitim sisteminden yetişmiş profesyoneller tarafından verilmektedir. Kliniğimizde görev yapan hekimlerin tamamı uzman ve tecrübeli hekimlerdir. 

3.Tatil ve Diş Tedavisini Birleştirme Şansı:

Antalya; denizi, güneşi, tarihi ve kültürüyle tam bir turizm cennetidir. Değişik konseptlerde ve her bütçeye uygun tatil imkanı vardır. Dünyanın pek çok noktasından aktarmasız uçuşlar mevcuttur. Kliniğimizin "Dental Turizm" programıyla tatil yaparken, diş tedavisi olma şansına sahip olabilirsiniz.

4.Modern ve Hijyenik Koşullarda Tedavi:

Türkiye'de diş klinikleri modern ve hijyenik koşullarda hizmet vermektedir. Kliniklerin taşıması gereken standartlar yasalarla belirlenmiştir. Tüm sağlık kuruluşları yetkili otoriteler tarafından sıkı bir şekilde denetlenmektedir. Kliniğimiz Sağlık Bakanlığından "A Tipi Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği" ruhsatına sahip, son teknoloji cihazlarla hizmet veren modern bir sağlık kuruluşudur. 

antalyada diş hekimi
antalya sağlık turizmi diş.jpg
antalya en iyi diş kliniği
antalya diş hatanesi
Yurtdışı Hastaları Prosedür

Prosedür

1. İletişim:

Bizimle WhatsApp, mail, sitemizdeki formlar veya telefonla iletişime geçin.

 

2.İhtiyacın tarifi:

İhtiyaç duyduğunuz tedaviyi ve şikayetinizi bize anlatın.

 

3.Mümkünse panoramik röntgen gönderimi:

Tedavi planlamanızın doğru biçimde yapılması için panoramik röntgene ihtiyaç duyulmaktadır. Seyahatinizden önce panoramik röntgen göndermiş olsanız da kliniğimize geldiğinizde doktorunuz ihtiyaç duyulan tüm röntgenleri çekecek ve muayeneleri yapacaktır. Ancak seyahatinize başlanmadan önce tedavi, fiyat, zaman planlamasının daha doğru yapılması için imkanınız var ise bulunduğunuz şehirde bir diş kliniğinde çektireceğiniz panoramik röntgen ve kendinizin çekeceği fotografları bize gönderebilirsiniz.

 

4.Planlama:

Uzman ve tecrübeli diş doktorlarımız size tedaviniz, ücret ve seyahatinize ilişkin planlamayı bildirecektir. 

 

5.Karşılama ve otele yerleşim:

Yapılacak planlamaya uygun olarak ekibimiz sizi hava alanında karşılayacak ve otelinize yerleştirecektir.

 

6.Tedavi:

Tedaviniz, planlanan günlerde uzman hekimlerimiz tarafından kliniğimizde yapılacaktır. Randevunuz olmadığı zamanlarda siz tatilin tadını çıkarabilirsiniz.

 

7.Son kontrol:

Tedaviniz tamamlandığında yola çıkmadan önceki bir tarihte diş doktorunuz son kontrolünüzü yapacak ve herhangi bir sorun olmadığından emin olacaktır.

 

8.Uğurlama:

Belirlenen dönüş tarihinde uçuşunuzdan yeterli zaman önce ekibimiz otelinizden veya adresinizden sizi alarak hava alanına götürecektir.

diş sağlık turizmi antalya.jpg
Seyehat Hizmetleri
bottom of page