top of page

Doç.Dr.Ahmet Yalçın GÜNGÖR

AHMET YALÇIN GÜNGÖR_edited.jpg

Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden 2005 yılında mezun oldu. Ortodonti Uzmanlığı eğitimini, 2009 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde tamamladı. 2009-2011 yılları arasında Mustafa Kemal Üniversitesi, 2011-2017 yılları arasında Akdeniz Üniversitesinde diş hekimi ve  öğretim elemanı olarak görev yaptı. 2014 yılında Doçent Doktor Unvanını almaya hak kazandı. Meslek hayatı boyunca üniversite hastaneleri ve özel kliniklerde binlerce hastanın muayene ve tedavisini gerçekleştirdi.

Doç.Dr.Ahmet Yalçın Güngör, diş çapraşıklıkları başta olmak üzere tüm ortodonti rahatsızlıklarının giderilmesinde, klasik braket uygulamalarının yanı sıra şeffaf plak ile tedavi konusunda da sahip olduğu üst düzey bilgi ve tecrübesini, Işıltı Diş Polikliniği hastalarının tedavisine sunmaktadır.

Uzm.Dt.Şerife DEĞERLİ

IMG_0734.JPG

 

 

2010 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini bitirdi. Gölpazarı ve Gölcük Devlet Hastanelerinde diş hekimi olarak çalıştı. 2016 yılında Gazi Üniversitesinde Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi alanında uzmanlık eğitimini tamamladı. Bir süre özel kliniklerde çalıştıktan sonra 2018 yılında IŞILTI Diş Polikliniğini kurdu. Meslek hayatı boyunca kamu ve üniversite hastaneleri ile özel kliniklerde binlerce hastanın muayene ve tedavisini yaptı. 2018 yılından beri, bilgi ve tecrübesini polikliniğimiz hastalarının tedavisinde kullanmaktadır.

Dt.Mehmet Bayrak

dt.mehmet bayrak.jpeg

 

 

2020 yılında Adnan Menderes Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini bitirdi.  Bir süre özel kliniklerde çalıştıktan sonra bir yıl Türk Silahlı Kuvvetlerinde diş hekimi olarak görev yaptı. 2022 yılında Özel Işıltı Ağız ve Diş sağlığı Polikliniğinde çalışmaya başladı. Şimdi tüm bilgi, beceri ve güler yüzünü Polikliniğimiz hastalarının tedavisinde kullanmaktadır.

bottom of page